Жените Танга Висок Половината Обликувана Облека Стомак Контрола Кревач Тело Обликувач Дами Тенок Половината Тренер Панталони Долна Облека Гаќи Краток
Неодамнешно

Жените Танга Висок Половината Обликувана Облека Стомак Контрола Кревач Тело Обликувач Дами Тенок Половината Тренер Панталони

DEN 1.67

Достапно на барање

Големина : XL САД : 10 ЕУ : 40 Половината : 76-83cm/29.92-32.68" Хип : 83-90cm/32.68-35.43" Големина : XXL САД : 12 ЕУ : 42 Половината : 48-62cm/18.90-24.41" Хип : 54-66cm/21.26-25.98" НАДГРАДБА ЗАБЕЛЕШКА : ние надградба ткаенина и ЕЛАСТИКА НА МИКРО модалната Долна облека за подобри и подолги перформанси. Се додаваат и нови опции за боја. За да покажеме благодарност за клиентите, ќе понудиме најдобра цена за време на новата промоција на бојата. Благодарам!. Удобни кратки гаќички со целосна покриеност, погодни за постпартален царски рез и закрепнување на абдоминалната хирургија. Совршен за женски/женски памучни гаќички бидејќи тие СЕ СУПЕР високи со мал притисок врз стомакот во тоа време што нуди убаво смирувачко чувство. РАСТЕГЛИВ ПОКРИЕН ПОЈАС : мекиот појас покриен со ткаенина седи точно на половината, без тркалање, без стискање. Работи добро со фустани/ фармерки со висок струк, совршени за спиење. УДОБНИ ЦЕЛОСНИ ГАЌИЧКИ : Исчистете ја целосната покриеност за подобра удобност и ги намалува клиновите. Многу истегнување за природно да одговара на секоја кривина. Боите може да варираат. УПАТСТВА ЗА НЕГА : ладно миење Раце; не белило; Линија Сува; не пеглајте. Совети : Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини За Да Го Изберете Вистинското Вклопување За Вас Пред Да Го Купите.

Повеќе детали

Избор на купувачи