Ociviesr Жени Компресија На Патент Со Висок Струк Гаќи Постпартална Облека За Обликување Стомак Подобри Тела Жени
Неодамнешно

Ociviesr Жени Компресија На Патент Со Висок Струк Гаќи Постпартална Облека За Обликување Стомак Подобри Тела Жени

DEN 0.33

Достапно на барање

Жени Гаќи За Компресија Со Патент Со Висок Струк, Постпартална Облека. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 200гр. големина На Пакетот : 30х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Половината : 56-64см/22,05-25,20"Големина : М Половината : 60-68см/23,62-26,77"Големина : Л Половината : 64-72см/25,20-28,35"Големина : XL Половината : 68-76см/26,77-29,92"Големина : XXL Половината : 72-80см/28,35-31.50" дизајн на висок струк со армиран преден панел за затегнување и Израмнување На Стомакот. Затворање На Патент За Лесно Носење И Сигурно Вклопување. Идеален За Постпартално Закрепнување, Обликување На Телото И Секојдневно Носење. Дише И Удобна Ткаенина за Целодневно Носење. Обезбедува Цврста Контрола За Обликување И Тонирање На Стомакот, Половината И Колковите.

Повеќе детали

Избор на купувачи