Еко Пријателски чаршафи без брчки, Кинг морнарица сина
Неодамнешно

Еко Пријателски чаршафи без брчки, Кинг морнарица сина

DEN 3.00

Достапно на барање

Искусете луксуз како никогаш порано не сте се чувствувале. Листови кои се чувствуваат скоро хедонистички, овој раскошен сет ќе ги донесе вашите соништа на едно ново ново ниво. Лизгајте се меѓу кориците и оставете си wallид во декаденцијата што ја нуди оваа постелнина. Додадете во пријатно мека, ултра-перница перница и навистина ќе се чувствувате разгалено. Овие постелнини се направени од неверојатни, предива без микрофибер и. Достапно е во најразлични убави бои, и без оглед кој ќе изберете, кога ќе дојде утрото и ќе се исклучи часовникот за аларм, едноставно може да бидете во искушение да ползи подалеку под овие корици и да се обидете да соберете каде останаа вашите соништа. Упатства за нега : Машинско миење ладно, нежен циклус. Не бели. Tumble Dry Thip Dimensions со големина на кралот - рамен лист 102 "x 105", поставен лист 78 "x 80", 2 кралски перници 20 "x 40" - одговара на душеци до 16 " - 100% задоволство од задоволството! Дебелина, мекост и топлина Breathable &, stronger and more durable than cotton, with the strongest stitching to prevent tears Deep-pocket, fully elasticized fitted sheet for mattresses up to 16 Inch thick Wrinkle- and fade-resistant, cold-water washable and quick-drying EASY, ENEGRY- Ефикасна грижа : Тие се исто толку меки како 1800 конец за броење египетски памук и издржлив од највисокиот памук за броење на навој. Неговите ултрафинирани предива и микро вентилирани ткаени ткаат пот и дамки, правејќи кратко миење на ладна вода и брзо сушење на ниска топлина сите Треба да ги задржите овие постелнина свежи и чисти. Тие нема да бидат ослабени или солза дури и по години на употреба, одржување на мазен, отпорен на брчки што само се подобрува со времето. Лесните листови за нега се машини за перење и не бараат пеглање- % 100 . Добредојдовте на елегантната удобност : Екстра издржливо ткаење создава вечна мекост. Откријте ја крајната постелнина во постелнина со нашите свилени мазни постелнини. Дишејќи и кул на допир, нашиот луксузно мек сет за постелнина ќе создаде небесно искуство за спиење! Материјалот за микрофибер е обработен за да биде отпорен на намалување и бледнее што додава на долговечноста на сетот со тоа што го чува во одлична состојба . Луксузот ги исполнува перформансите : Елегантната удобност обезбедува супериорни перформанси и луксузно чувство започнуваат со предива што се дури и пофини, подолги , и посилна од свила. Овие предива од микрофибер се завршени со прецизен процес на четкање и климатизација пред да бидат ткаени во премиум ткаенини, а потоа се подложени на дополнително четкање за да се постигне бујната, ултра мека завршница што ја бараат познавачите на фини постелнина.

Повеќе детали

Избор на купувачи