Седиште Рампа Преклопен Складирање Отоманската. Микро Велур Покритие-Црно
Неодамнешно

Седиште Рампа Преклопен Складирање Отоманската. Микро Велур Покритие-Црно

DEN 799.84

Достапно на барање

Засилената структура обезбедува голема стабилност што е мека на допир. Дајте си дополнително седење, дополнително складирање или дополнителна маса со Микросуед Отоман. Размислете за разновидноста на која можете да ги опуштите и потпрете нозете. Идеален за љубители на складирање, студентски соби и семејни соби. Компактно се преклопува за лесно складирање кога не се користи. Карактеристики : Може да се преклопи рамно во неговиот врв за лесен транспорт и складирање. Покриен со ултра мек микросуед материјал за зголемена удобност. 2 рачки за лесно движење. Доволно капацитет за складирање за сместување на вашите работи. Лесно се редат за организација. Може да се користи како седиште, потпирач за нозе и многу повеќе.

Повеќе детали

Избор на купувачи