Women'sенски Бохо Кимоно Дастер, три четвртина од ракав, украсен стилски стил, кој е отворен Кимоно Кардиган, плус големина Кимоно Дастер
Неодамнешно

Women'sенски Бохо Кимоно Дастер, три четвртина од ракав, украсен стилски стил, кој е отворен Кимоно Кардиган, плус големина

DEN 1439.84

Достапно на барање

Барате недооценет, но стил на размислување? Не гледајте подалеку од везениот везена три четвртина од три четвртина. Направено од 100% рајон. Има три четвртини ракави кои висат на атрактивен начин. Везењето акцентиран со секвенци додава допир на луксуз на овој прекрасно направен Кимоно Дастер. Овој елегантен убав акцент на Rhinestones везениот Кимоно Дастер е лесен, мек и облечен и совршен слој за вашата гардероба! Одговара за секоја пригода, совршен прикриен да се надминува над која било облека, можете да го облечете како што сакате! Едноставно носете го преку фармерки, хеланки, панталони итн. Со потпетици, сандали или чизми! Падот, есента, пролетта и раната зима се најдобрите времиња за да се носат екстра долги отворени кардигански палто. Големина S : 42 '' Долги од високи Точка на рамо до комори во кафеаво-сини-сини бои-100% рајон-пред-вратоврска-затворање-три квартални ракави-секвенци во акциско-актуелно дејно-слој-слој мир над која било табела за миење на облека за миење на облека : Мала : 4-6 / Биста (32-34) половината (24-26) колк (32-34) медиум : 6-8 / биста (34-36) половината (26-28) колк (34-36) голем : 10-12 / биста (36-38) половината (28-30) колк (36-38) x Голем : 12-14 / биста (38-40) половината (32-34) колк (38-40) 1 x : 14-16 / биста (44-46) половината (42-44) Колк (48-50) 2 x : 16-18 / биста (48-50) половината (44-46) колк (50-52) 3 x : 18-20 / биста (50-52) Полош (46-48) Колк (42-54) 4 x : 20-22 / биста (52-54) половината (48-50) колк (54-56) Ние нудиме услуги на клиентите со највисок калибар - Вашето задоволство е врвен приоритет за нас. Ние сме отворени за какви било предлози и вашите повратни информации. Women'sенски Бохо Кимоно Дастер, три четвртина од ракав, везена стилски стилски стил, отворен Кимоно Кардиган, плус големина Кимоно Дастер.

Повеќе детали

Избор на купувачи