Швајцарски алпи за машка четвртина патент поларна руно јакна
Неодамнешно

Швајцарски алпи за машка четвртина патент поларна руно јакна

DEN 846.40

Достапно на барање

Нова сезона, нов слој. Земете пријатно со оваа поларна руно јакна од швајцарските Алпи со дизајн на пуловер и затворање на четврт-зип. Со мека завршница на руно, оваа машка јакна за пуловер лесно ги слое над омилените тимови или врвови за дополнителна топлина за време на деновите меѓу деновите-совршени кога сте во движење од трчање на работи до секојдневните излегувања. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер; Затворање на четврт-зип. Ракави : Долго. Карактеристики : Заврши од руно. Машка поларна руно четвртина поштенска јакна од швајцарските Алпи.

Повеќе детали

Избор на купувачи