Дабулиу Женска Зимска Јакна Ватиран Јакна Качулка Памук Палто Долги Ракави Јакни Надворешна Облека Качулка Алатка Плус Големина Женски Палта
Неодамнешно

Дабулиу Женска Зимска Јакна Ватиран Јакна Качулка Памук Палто Долги Ракави Јакни Надворешна Облека Качулка Алатка Плус Големина

DEN 959.84

Достапно на барање

трендовски јакни за жени палта со средна должина за жени парк јакна жени црна јакна жени лесни палта за жени пуфер палта со средна должина за жени розови палта за жени воена јакна зимски палта за жени гроздобер палта за жени долги нејасни палта за жени плус големина женски палта за жени плус големина женски палта женски палта за зимски женски палта зимска мода 100% памук. Вештачко Крзно. Вештачко крзно поставата. Затворање на патент. Машинско Перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи