Сет за приказни за пердуви на Триденд, сет, длабоки џебови се вклопуваат до, кралица - гулаб сива боја
Неодамнешно

Сет за приказни за пердуви на Триденд, сет, длабоки џебови се вклопуваат до, кралица - гулаб сива боја

DEN 479.84

Достапно на барање

Разбудете се секое утро освежено и полно со енергија. Дајте му на вашиот дом луксузен и утешен елемент со комплетот на кралицата на Trident Feater Tales. Направете ја вашата спална соба најудобно место во вашиот дом со овие супер меки, удобни и луксузни постелнини. Овие листови се направени со 100% памук за да ви дадат супер мек сет на листови што можете да го користите секој ден. Доживејте го мекиот и нежен допир на фин памук со опсегот на тривана на чаршафите од групата Тридент. Памукот е најпосакуваниот материјал бидејќи е мек на кожата и помага да се апсорбира влагата за подобро искуство за спиење. Нашите супериорни комплети за листови се ОЕКО-Тек сертифицирани производи за кожата. Овие се одлични за секоја просторија во вашата куќа - спална соба, соба за гости, детска соба, одмор дома. Ова е одлична идеја за подароци за мажи и жени, мајки и татковци во секоја пригода : Валентин - Мајка - Денот на таткото и Божиќ. Изберете од најразлични големини и бои за да одговараат на вашиот дом. Тридент Пердувски приказни за кралица, 100% памук, Перкале ткаат, праска финиш, длабоки џебови се вклопуваат до 18 инчи, сет со 4 парчиња постелнини, техно-фит (кралица, гулаб сива боја) : сет на листови со големина на кралицата вклучува рамен лист Мерење на 94х104, вграден лист со мерење на 60x80 за да се вклопи душеци до 18 инчи длабоки, и две перници со мерење 20x32 инчи . материјал -100% памук со употреба на конструкцијата на ткаенината Percale и финишот на праската, давајќи му на овој лист сет додаде мекост и трајност . Нашиот вграден лист доаѓа со техно-фит-технологија и би се вклопил во душеци длабоко до 18 инчи. Нашата технологија обезбедува рамномерна соодветна за чист изглед . направено во зелена боја. Овој сет на листови е OEKO-Tex Сертифициран производ пријателски за кожата, независен систем за сертификација што обезбедува текстил да ги исполнуваат високите стандарди за безбедност и животната средина. Trident е меѓу најголемиот производител на домашни текстили во светот. Лесно се грижи за сет на листови - машинско миење во топла вода со употреба на благ детергент и суво суво на ниско ниво, не користете белило, препорачано да се исуши веднаш.

Повеќе детали

Избор на купувачи