5.5 Мрежа Широк лента Од Прослават Тоа® Прилики
Неодамнешно

5.5 Мрежа Широк лента Од Прослават Тоа® Прилики

DEN 207.68

Достапно на барање

Додадете го вашиот креативен допир на украсни предмети, обвивка за подароци, корпи за подароци, цветни дизајни, украсување забави и многу повеќе! Оваа широка, мрежеста лента додава текстура и сјај на вашиот проект.  Достапно во различни бои. 5.5 " х 45фт. Мрежа. Топлина намалување на работ. 100% олефин. Достапно во различни бои 5.5 " x 45ft. 5.5 " х 45фт. Мрежа. Решетката Топлина намалување на работ.

Повеќе детали

Избор на купувачи