Декоративна лента со бела и сребрена лента за ленти 18
Неодамнешно

Декоративна лента со бела и сребрена лента за ленти 18

DEN 207.84

Достапно на барање

Декоративната лента за време на празниците за време на празниците, декоративната лента за ленти, додава одредена текстура на свеченостите. Оваа декоративна мрежа е разноврсен елемент за украси што може да облече кој било подарок, венец, централен дел и многу повеќе. Плус, погодното валано дизајнирање го прави дистрибуирањето и сечење без напор за да можете да го користите секогаш кога ќе се појави креативност. Бројот на начини за користење на декоративната мрежа е ограничен само со вашата имагинација- користете го сам или обидете се да го комбинирате со други бои за мрежи за вашиот вистински уникатен изглед. Прославете го најубавото време во годината со подготвување на вашиот дом за собири за празници и да го направите празникот на вашето семејство. Бидете сигурни да ја проверите целата колекција за време на празникот за повеќе подароци, украсување идеи и парчиња украси за да го направите вашиот дом да се истакне оваа сезона на празници. Enjoyе уживате да создадете посебно место за вашите пријатели и семејство да ги прослават празниците со празник време за бело и сребрена лента за декоративни ленти за време Подароци и декор. Погодното валано дизајнирање го прави лесно дистрибуирањето и сечење. Користете за да додадете дополнителна талент на вашите завиткани подароци. Создадете венци, централни делови или цветни аранжмани со употреба на повеќе бои. Совршен за оние кои уживаат во занаетчиството и украсувањето. Разновидниот материјал работи за број на проекти. Подготвени за употреба за жалба за моментален одмор. Препорачано за затворено или покриена употреба.

Повеќе детали

Избор на купувачи