Хартија Сите Повод Фуксија Најлон Корсаж Лента Метални Лента, 1800 0.62
Неодамнешно

Хартија Сите Повод Фуксија Најлон Корсаж Лента Метални Лента, 1800 0.62

DEN 255.84

Достапно на барање

Џем Хартија И Плик Корсаж Лента Метална Лента може да се користи за да се создаде убава матурска корсажа. Нашата прекрасна лента нуди луксузни и привлечни детали што ви се потребни за да ги возбудите примателите на подароци и да го комплетирате изгледот на вашиот подарок. Нашата лента е издржлива и лесна за работа без разлика дали извртувате, вртите или врзувате во сладок лак. Одлично за завиткување подароци, украсување, правење венци, бележење книги, изработка, правење лакови, венци, самостојни проекти, забави и многу повеќе. Оваа ролна лента се обвиткува веднаш нагоре и може да се чува насекаде до понатамошна употреба. Џем Хартија И Плик Големина : 5/8 во x 50yd. Боја : Фуксија Розова. Количина : 1/Пакување.

Повеќе детали

Избор на купувачи