Век Сино Од Алфред Данхил За Мажи-4. Оз ЕДП Спреј
Неодамнешно

Век Сино Од Алфред Данхил За Мажи-4. Оз ЕДП Спреј

DEN 419.20

Достапно на барање

Лансиран од дизајнерската куќа На Алфред Данхил во 2019 година. Овој дрвенест ароматичен мирис има мешавина од црн пипер, мандарински портокал, бергамот, ирис, стиракс, нероли, ѓумбир, морска сол, даб мов, пачули и амброксан. Лансиран од дизајнерската куќа На Алфред Данхил во 2019 година. Овој дрвенест ароматичен мирис има мешавина од црн пипер, мандарински портокал, бергамот, ирис, стиракс, нероли, ѓумбир, морска сол, даб мов, пачули и амброксан. Совршен за секоја пригода. Тоа е обезбеди долготраен мирис. Се препорачува за вечерно носење.

Повеќе детали

Избор на купувачи