Бренд оз. Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Шише Вода Патување Кригла Чаша Смешно Тоа Не Е За Сите Мене Само Најчесто
Неодамнешно

Бренд оз. Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Шише Вода Патување Кригла Чаша Смешно Тоа Не Е За Сите Мене Само Најчесто

DEN 1.67

Достапно на барање

Мип Бренд 17 мл. Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Шише Вода Патување Кригла Чаша Смешно Тоа Не Е За Сите Мене Само Најчесто (Розова) двојно ѕид вакуум изолација за максимално задржување на температурата./ Конструкција од нерѓосувачки челик.|Ги одржува топлите пијалоци топли и ладни пијалоци ладни.|Тесниот дизајн одговара на повеќе држачи за чаши, без бпа, само за миење раце.

Повеќе детали

Избор на купувачи