Трговска Марка Игри Пупка Светлина Може Пченка Сет
Неодамнешно

Трговска Марка Игри Пупка Светлина Може Пченка Сет

DEN 2.00

Достапно на барање

Ја знаете играта, сега еве еден сет од вашите сопствени. На Трговска марка Игри Пупка Светлина Може Пченка Сет Е одлична за блок партии, опашка-портата, и многу повеќе. Секоја од двете табли од цврсто дрво вклучени со овој комплет се во форма на Ладни Ладни Лименки Со Лесни Пупки со целна дупка во близина на врвот. Нозете што се преклопуваат ги оставаат таблите да стојат исправено додека рачките за носење ги прават лесни за транспорт. Вклучени се осум вреќи со грав, четири бели и четири сини за да се направи разлика помеѓу тимовите.За Трговска Марка Глобал Ад.Се наоѓа во Лорен, Охајо, Трговска Марка Глобал нуди огромен избор на предмети за вашиот дом и начин на живот. Без разлика дали ви требаат автомобилски производи, колекционерски предмети, електроника, општа стока, предмети за домот и градината, домашен декор, прибор за домаќинство, надворешни материјали, спортски производи, алатки или играчки, Заштитен Знак Глобал го има по цена што можете да си ја дозволите. Декор предмети и многу повеќе се белег на оваа компанија. Димензии одбор : 37 L x 4.625 W x 19h во. Изработени од цврсто дрво. Карактеристики 2 иконски табли во форма на конзерва. 8 вреќи со син и бел грав. Одбори бравата заедно за лесен транспорт. Носете рачки и преклопни нозе за дополнителна погодност. Ограничена 30-дневна гаранција на производителот.

Повеќе детали

Избор на купувачи