Основни Сиви Печати За Прицврстување Бариста Од Херој Уметност-Графички Лисја Позадина, Пк 1
Неодамнешно

Основни Сиви Печати За Прицврстување Бариста Од Херој Уметност-Графички Лисја Позадина, Пк 1

DEN 2.00

Достапно на барање

Основни Сиви Печати За Прицврстување Бариста Од Херојски Уметности-Графички Лисја Позадина Основни Сиви Печати За Прицврстување Бариста Од Херојски Уметности, Графички Лисја Позадина : Секој 1 е рачно изработен со 100 проценти целосно природна гума која е без латекс, без фталат, нетоксична и биоразградлива. Графички Лисја Позадина : 1 држат гумени печат на еден 6 "х 5" подлога лист.

Повеќе детали

Избор на купувачи