Периер вар пенлива природна минерална вода, 11. fl. Ул., Брои
Неодамнешно

Периер вар пенлива природна минерална вода, 11. fl. Ул., Брои

DEN 117.28

Достапно на барање

Периер вар со вкус газирана минерална вода 4-11,15 fl. Оз. Шишињамагиран суптилен агруми вкус на вар спарен со пенливи меурчиња на Периер. Тоа е Периер вар, освежувачка варијација на пијалокот што ги воодушеви потрошувачите повеќе од 150 години. Периер Лиме е прекрасен самостојно, но неговиот затегнат пресврт на вар го прави совршен партнер за коктели и рецепти за пијалоци. Потекнувајќи од Франција, извонредниот дух на Периер е познат низ целиот свет. Колекцијата Периер исто така нуди одлична алтернатива на газирани безалкохолни пијалоци, без шеќер и нула калории. Тоа е идеален пијалок дома или на пат, што го прави освежувачки избор за секој ден. Стакло со стаклено шише 11,15-унца/330 мл е идеален избор за освежување на освежување 4-пакети лесно се вклопуваат во фрижидер, разладено за секојдневно уживање во суптилниот агрус на вар спарен со интензивни меурчиња на Периер. ; Освежувачки спој на уникатни меурчиња и балансирани минерални содржини, јасна карбонизација го прави совршен партнер за коктели и пијалоци рецепти одлична алтернатива на газирани безалкохолни пијалоци, без шеќер и нула калории.

Повеќе детали

Избор на купувачи