Уникатни поволни цени за микрофибер перници, 14 20
Неодамнешно

Уникатни поволни цени за микрофибер перници, 14 20

DEN 0.33

Достапно на барање

Изработено од четкана микрофибер ткаенина, ткаење од 1800 серии, ткаени ткаенини со голема густина, уникатни преносни капаци за перници, нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Одлична бод за шиење и исклучителна изработка ја намалуваат лабавата нишка. Овие случаи на перници се мазни со добра дишење. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, нежен циклус, не милувајте суво, не бели. Ве молиме користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Земја на потеклото : Увезено. Единствени поволни цени Зиперс 1800 микрофибер перници, 14 "x 20", четкана микрофибер ткаенина од 2 пакувања е дише, удобно. Исклучителната изработка ја прави повеќе пријателска за кожата. Зиперските перници ги штитат перниците да не бидат валкани. Лесна грижа за машината, без деформација, без бледнее, без брчки. Содржина на ткаенина : 100% полиестер. Земја на потекло : Увезен. Вметнувањето не е вклучено.

Повеќе детали

Избор на купувачи