Сина ултра мека перница, сет, стандард
Неодамнешно

Сина ултра мека перница, сет, стандард

DEN 191.84

Достапно на барање

Класичен изглед и меко чувство за бебиња се соединуваат во благородниот постелнина 2-парчиња. Нашите 100% двојно испружени случаи со перници од предиво од микрофибер се дизајнирани со вашата удобност во умот и стручно прилагодени за убав долготраен додаток на вашата колекција за постелнина. Боите и мекото чувство одговараат на сите производи за колекција на домови, вклучително и комплети за покритие на Duvet, удобност и комплети за постелнина. Сетот вклучува 2 случаи на перница. Лесна грижа : Машинско миење ладно, суво суво ниско, отпорно отпорно. Хипоалергичен и антимикробно за страдаат од алергија и чувствителна кожа. Супериорно ткаење за издржливост и мека допир. Микрофибер со двојно четка за извонредна удобност. Водич за големина : Стандардниот сет на големина вклучува : • 2 стандардни перници : 20 "x 30" Сет на големина на кралот вклучува : • 2 Кинг перници : 20 "x 40".

Повеќе детали

Избор на купувачи