Сет за супериорен број за броење на конец, крал, црна боја
Неодамнешно

Сет за супериорен број за броење на конец, крал, црна боја

DEN 3.33

Достапно на барање

Донесете сонувачка мекост во вашиот кревет со нашиот комплет за пребројување на памук со нишки од милиса 300. Достапно во стандардни и кралски големини, секоја перница е завршена со 4 -инчен полите за елегантно цветање. Направено од премиум памук со пријатно броење на нишки 300, овој сет е идеален за целогодишна употреба. Со широк спектар на бои што треба да изберете, подгответе се да се гушкате во кревет со овој сет со мазен лим, кој може да се пофали со суптилен трепер од финишот на Sateen. Сетот вклучува две перници. Направено од 100 проценти памук. 300 брои на нишки за премиум мекост. Цврста шема со граница. Сет може да се пофали со суптилен сјај од нивната завршница на ткаењето на Сатеен. Специјални карактеристики : Памучна ткаенина е дише. Идеално за целогодишна употреба. Стандардно затворање на перници. Перницата е завршена со 4 -инчен полите за елегантно цветање. Идеално за традиционални или модерни стилови на декор. Машина за перење; Ве молиме следете ги упатствата за етикетата за нега за најдобри резултати. Димензии : Секоја стандардна перница со мери 20 "широки x 30" долги. Секоја кралска перница со мери 20 "широк x 40" долги.

Повеќе детали

Избор на купувачи