Шомпорт Женски Долг Ракав Кроп Топ И Панталони Пижами Комплети Џогер Долга Облека За Спиење Лабави Удобни Пј Сетови
Неодамнешно

Шомпорт Женски Долг Ракав Кроп Топ И Панталони Пижами Комплети Џогер Долга Облека За Спиење Лабави Удобни Пј Сетови

DEN 201.12

Достапно на барање

***** Добредојдовте во продавницата Шомпорт, посакувајте да имате добро шопинг искуство во нашата продавница! ***** Шомпорт Женски Врвови Со Долги Ракави И Панталони Комплети За Пижами 2 Парчиња Џогер Долга Облека За Спиење Лабава Удобна Пјс Сезона : Паѓачки Пол : Женска Прилика : Дневно,Секојдневно Материјал : Полиестерстил : Секојдневно,Забавно : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Врвови+1 парчиња Панталони. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128см/50.39 "Половината : 88-98см/34.65-38.58" Врвови Должина : 55см/21.65 "Панталони Должина : 100см/39.37" . ** Ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние ќе ви дадеме 100% поврат.** Драги пријатели, пред да го купите, прво внимателно проверете ја нашата табела со големини.Благодарам!******* Есенски Секојдневен 2023 Дводелни Облеки За Жени * * * * * * * Материјал : женски 2 парчиња дуксери изработени од Мека Ткаенина, оваа добро изработена облека е и удобна и мека . Дишењето и меката ткаенина е нежна за вашата кожа, обезбедувајќи максимална удобност цел ден!. ** Карактеристики - во дебели, удобни ткаенини, зимска облека за жени, жени fall мода 2023 облека, оваа дневна тренерка се состои од лабави врвови и панталони со висок струк. Тие се удобни и еластични комплети, што може да ви даде подобро и попријатно искуство при носење. ** Совпаѓање : есенските модни комплети за одмор 2023 можат да бидат костум или носење сами.Натпревар со Маици, камизоли, шорцеви, здолништа, фармерки, спортски панталони, патики, ѓердани и чанти итн. ** Прилика : овие есенски секојдневни облеки од 2 парчиња се погодни За Одмор/ Плажа/ Секојдневна Облека/ Патување/ Домашна Работа/ Фестивал/ Аеродром/ Шопинг/ Забава/ Активност На Отворено/ Club.It на исто така стилска облека која лесно може да се комбинира со патики.Што мора да постои во Вашата Гардероба. ** Совети : ве Молиме измијте рачно или машина за ладна вода, не впивајте долго време, изберете машинско перење може да се измие во вреќата за перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи