Памук и ленен табела МАТ Божиќни елементи Единствена страна, отпорна на топлина, отпорна на топлина, памук и постелнина, божиќни елементи Единствена странична шема
Неодамнешно

Памук и ленен табела МАТ Божиќни елементи Единствена страна, отпорна на топлина, отпорна на топлина, памук и постелнина, божиќни

DEN 2.67

Достапно на барање

Карактеристики : 1. Две големини : Мала големина : 32*21 см, голема големина : 32*42см, можете да изберете според вашите потреби, двострани обрасци, памук за печење и постелнина, многу погодни за Божиќни ресторани. 2. Светли бои и јасни слики. Издржлив дизајн. Не содржи бои што се штетни за здравјето на вашето семејство. 3. Материјал : Пласматот е не лизга, отпорен на абење, без вкус, ладно и отпорно на топлина. За да ја заштитите вашата маса од гребнатини и дамки, течноста може да помине низ пласманите, ве молиме исчистете ги кога ќе завршите.4. Мачиња со висококвалитетен памук, постелнина и постелнина се издржливи, еднократно, чисти и уредни, антиквитети по изглед и ќе бидат одличен избор за вашата декорација на домот. 5. Совршениот чаршав за домашни декорации не е многу погоден за украсување маси за јадење или маси за кафе, туку и многу погодни за излети, забави, декорација на фарми, дневна употреба и така натаму. слика како резултат на различен монитор и светлосен ефект2. Ве молиме, дозволете 1-3 см девијација заради рачно мерење на мерење : Големина : памук и постелнина 1. Две големини : Мала големина : 32*21cm, голема големина : 32*42cm, можете да изберете според вашиот потреби, двострани обрасци, памук за перење и постелнина, многу погодни за Божиќни ресторани . 2. Светли бои и јасни слики. Издржлив дизајн. Не содржи бои кои се штетни за здравјето на вашето семејство . 3. Материјал : Пласматот е не лизга, отпорен на абење, без вкус, ладно и отпорен на топлина. To protect your table from scratches and stains, liquid can pass through the placemats, please clean them when you are done. 4. High-quality cotton, linen and linen table mats are durable, reusable, clean and neat, antiques in appearance, и ќе биде одличен избор за вашата домашна декорација . 5. Совршениот чаршав за домашни декорации не е многу погоден за украсување на маси за јадење или маси за кафе, туку и многу погоден за излети, забави, украс на фарма, дневна употреба и така натаму.

Повеќе детали

Избор на купувачи