Едноставно Дејзи 30 60 Плажа за плажа за печење на плажа
Неодамнешно

Едноставно Дејзи 30 60 Плажа за плажа за печење на плажа

DEN 1.00

Достапно на барање

Со комбинацијата на смели бои и стилски дизајни, оваа колекција на крпи од плажа е совршен избор за секоја активност на вода! Сигурно ќе уживате во учтивоста на крајбрежниот стил Едноставно Дејзи. Едноставно Дејзи 30 "x 60" плажа ќебето печатење на плажа : 30 "x 60". Машина за перење. 30 проценти памук, 70 проценти полиестер. Достапно во разни бои.

Повеќе детали

Избор на купувачи