Време и Тру, плетен фустан без ракави, големини XS-3XL
Неодамнешно

Време и Тру, плетен фустан без ракави, големини XS-3XL

DEN 1.33

Достапно на барање

Едноставно решение за вековното прашање за тоа што да носите денес? Времето и фустанот без ракави на Тру е симпатичен, удобен и може да биде стилизиран на кој било начин како што сакате. Поставете го со јакна и накит за изјава за канцелариски изглед или лизгајте го со неколку бели патики и имате класичен, обичен стил. Само на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено; фит-стил на замав. Должина : Должина на коленото. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : без ракави. Џебови : 2 џебови од страничен шеф. Карактеристики : екипаж; Истегнете плетена ткаенина. Womenенски без ракав плетен фустан од време и Tru.

Повеќе детали

Избор на купувачи