Примероци USK 12 36 плочка за тепих во Starlit
Неодамнешно

Примероци USK 12 36 плочка за тепих во Starlit

DEN 591.84

Достапно на барање

Тепих плочката на Велшпул на Мохавк е совршено решение за тротоарите за кој било простор. Исклучително е лесно да се инсталира, чисти и одржува. Најлон е, сите дизајни на јамка издржуваат тежок сообраќај и има 18 12 "x 36 " плочки по картон. Овозможува повеќе опции за дизајн и боја за да работите со вашиот декор. Плочките за теписи во Мохавк обезбедуваат удобност под нога и помагаат во контролата на звукот.

Повеќе детали

Избор на купувачи