Велигден Плацемат Домашен Цртан Филм Зајачка Кујна Изолирана Анти-врел Постелнина Западен Плацемат
Неодамнешно

Велигден Плацемат Домашен Цртан Филм Зајачка Кујна Изолирана Анти-врел Постелнина Западен Плацемат

DEN 287.84

Достапно на барање

1*placemat Size : 32*42cmquanty : 1 материјалот е изработен од висококвалитетен лен, кој не е лесен за оштетување и може повторно да се користи! производ и висококвалитетен стил : како што е на сликата, не правете подлоги за украсување на вашата трпезариска маса, тие служат и како изолатори на храна за да избегнете попарување на вашата маса!Материјал : Ленова е одличен подарок за пријателите, семејството и најблиските!Велигденските плакети се За Велигден и романтични за вашиот оброк! Големина : 32*42см. 1*подлога. Стил : Како На Сликата. Ова Е Одличен Подарок За Пријателите, Семејството И Најблиските!. Материјалот Е Изработен Од Висококвалитетен Лен, Кој Не Е Лесен За Оштетување и Може Повторно да се Користи!.

Повеќе детали

Избор на купувачи