Витмор Полица Врховен Прилагодлив Тркалање Перење Количка-Хром Метал
Неодамнешно

Витмор Полица Врховен Прилагодлив Тркалање Перење Количка-Хром Метал

DEN 735.84

Достапно на барање

Дајте му на вашиот дом удобен простор за складирање што го заслужува Со Врвната Количка За Перење Од 3 Нивоа Од Витмор. Оваа разноврсна единица може да се користи и во кујната, просторијата за перење, гаражата или канцеларијата за складирање на различни работи. Трите нивоа нудат доволно простор за складирање на најважните работи за вашето домаќинство. Полиците може да се прилагодат во чекори од еден инч за складирање додатоци со променлива големина. Изработена од издржлив хромиран челик, оваа пренослива количка за складирање обезбедува продолжена издржливост. Лесно е да се соберат со вклучени алатки. Собрани Димензии : 9,13 Л х 22,5 В х 31,75 Ч инчи Витмор 3 Ниво Врвна Прилагодлива Количка за Перење алишта : 3 пространи полици за поставување облека, крпи, детергенти, отстранувачи на влакна и средства за чистење ткаенини. Разновидно решение за складирање за кујна, просторија за перење, гаража или канцеларија. Висината на полицата е прилагодлива во чекори од 1 инчи и има периметарски ѕид на работ на жицата што спречува паѓање на содржината. Собрани Димензии : 9,1 х 22,5 х 31,8 инчи. Лесно склопување, не се потребни дополнителни алатки. Издржлива хромирана челична конструкција со 2 тркала за заклучување за дополнителна стабилност. Тенкиот профил овозможува разноврсна употреба низ домот. Стил# 6056-53, 3 Полица Врховен Прилагодливи Тркалање Перење Количка-Хром Метал. За употреба Кај Возрасни.

Повеќе детали

Избор на купувачи