Елегантна Маса За Послужавник, Црна И Четкана Никел Греј
Неодамнешно

Елегантна Маса За Послужавник, Црна И Четкана Никел Греј

DEN 879.68

Достапно на барање

Заборавете на нормалната фиока за преклопување, одете во голем стил со оваа табела за послужавник. Оваа табела за послужавник содржи хромирани нозе инспирирани од бамбус и исто така понудени во неколку различни комбинации. Сигурно ќе биде декоративна опција Елегантна Маса За Послужавник, Црна И Четкана Никел Сива боја.

Повеќе детали

Избор на купувачи