Ален 1 2 '' Погон точка 13 16 '' Длабок на штекер Стандард 12565
Неодамнешно

Ален 1 2 '' Погон точка 13 16 '' Длабок на штекер Стандард 12565

DEN 3.00

Достапно на барање

1/2 диск длабоки приклучоци OAP1215 Карактеристики : Направени во САД. Ратче (2542-5547). 12 поени. Длабок штекер. 13/16 ''. Картиран. Боја/финиш : никел хром завршница. Димензии : 1/2 '' погон. Гаранција : гаранција за живот.

Повеќе детали

Избор на купувачи