Проектор Вивитк Д ДЛП, 4: 3
Неодамнешно

Проектор Вивитк Д ДЛП, 4: 3

DEN 9404.48

Достапно на барање

Дигиталниот проектор Vivitek D530 е карактеристичен по дизајн, лесен и спакуван со карактеристики за корисниците. Опциите за поврзување за D530, вклучително и HDMI v1.3 и D530, се подготвени за 3 D, направете го подготвен за најновите мултимедијални апликации. Со високо ниво на осветленост од 3200 лумени и тежина од само 4,2 фунти, Vivitek D530 е преносни решенија за испорака на остри, живописни слики и презентации. Vivitek D530 DLP проектор, 4 : 3 ви овозможува да проектирате светли, кристално чисти визуелизации со брилијантни и остри бои. SVGA е најмалку скапо решение што обезбедува поостри и почисто и почисто. Со сооднос на контраст од 2.300 : 1, можете да видите брилијантни детали на екранот со остра јасност. Поврзете ги вашите уреди како Blu-ray плеер, тетратка и други со вашиот проектор со портата HDMI. Проектот Слика веднаш од компјутер или Mac Book со USB портата.

Повеќе детали

Избор на купувачи