Колекцијата на Sunshine Collegine Hardside Spinner Buggege се поставува во розово злато, - заклучување на TSA
Неодамнешно

Колекцијата на Sunshine Collegine Hardside Spinner Buggege се поставува во розово злато, - заклучување на TSA

DEN 2239.84

Достапно на барање

Овој комплет за куфери за багаж е одличен избор за патување да ги носите сите ваши работи. Направени од лесен материјал ABS, куферите со тврда школка се многу издржливи и направени за да се спротивстават на влијанието и да ги чуваат вашите работи безбедни. Површината на површината на јаглеродните влакна спречува гребнатини и оштетување од груб аеродромски третман. Куфеите се опремени и со вртежни тркала кои се ротираат од 360 °, што ви овозможуваат без напор да ја превртите торбата дури и на нерамни површини и не мора да носите голема тежина. Се одликува со телескопска количка за да помогне лесно да се тркалаат околу куферот. Исто така, е прикажано и комбинирано заклучување со прилагодлив код за да се обезбеди безбедност и да понудите мир на умот без разлика дали го носите во авионот или се одлучувате да ја проверите торбата. Збирот на куфери доаѓа со мали (20 ”), средно (24 (24 ”) И големи (28”), како и два куфери од 12 "и 14" големини што ви даваат опции во зависност од должината и целта на вашето патување сигурно ги покриваат сите ваши потреби за патување. Multiple packing compartments for clothing, toiletries, devices and more. Adjustable telescoping handle, comfort grip, recessed TSA lock, and 360-degree spinner wheels. 5 piece luggage set 20 inch, 24 inch, 28 inch upright, and two suitcases of 12 "и 14", може да се чуваат еден во друг. 100% ABS, лесен, но сепак екстремно издржлив ABS материјал . Вградениот TSA Lock им овозможува на властите безбедно да ја отклучат и да ја пренасочат торбата за инспекција кога е потребно (стандардното заклучување на кодот е поставено на 0-0-0) . Внатрешни карактеристики : Внатрешен додаток џеб и прилагодлива лента за задржување.

Повеќе детали

Избор на купувачи