Бела Вита Сибил Исечи пумпи за празнење
Неодамнешно

Бела Вита Сибил Исечи пумпи за празнење

DEN 303.84

Достапно на барање

Исклучителен геометриски дизајн на сечење ја истакнува сибилот од Бела Вита. Оваа тесна пумпа за празнење на пети е обликувана на пета за маче-десно со тренд, создавајќи многу женствена силуета. Вкусна тока се прилагодува за совршено вклопување и има скриена гума што се протега додека одите. Индолата е ублажена за непобедлива удобност. 1,75 "потпетица за маче. Прилагодлива пумпа за прашка. Уникатен дизајн на перфици. Дарежливо залепена влошка. Затворање на тока.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 1.33
Пофалбата: