РАМЕН ПИЛЕШКО ЧАША 2. ОЗ
Неодамнешно

РАМЕН ПИЛЕШКО ЧАША 2. ОЗ

DEN 36.48

Достапно на барање

Snapdragon Храна-Производители На Вкусни Азиски Јаде. Знаете, храната што не можете да ја прекинете желбата додека не ја добиете. Големи, задебелени вкусови. Задебелен е убав. Значи, да бидеме убави заедно. Ние веруваме во уживање затоа што животот е премногу краток немајте го тоа триење на стомакот, шмркање усни, задоволство што предизвикува насмевка што го добивате откако ќе изедете проклета вкусна храна. Ние избираме да го возиме змејот и компромис на друго место, благодарам. Снепдрагон Пилешки Рамен. Роден Во Јапонија, рамен е веројатно најпопуларната супа во светот со стотици стилови и комбинации на вкусови. Нашиот Пилешки Рамен Во Стилот На Токио е поздрав до класиката со солена супа со вкус на пилешко, совршена мешавина на зачини и живи тестенини од рамен кои додаваат срдечен допир. Оваа чинија со вкус може да се ужива како што е или докторат со нешто што го посакува вашето креативно, мало срце. Можете да додадете варено исечено говедско или пилешко, зеленчук или што било што вашиот стомак сака за повеќе срдечно класично уживање. Лесно се подготвува : само микробранова печка или додадете топла вода. Доаѓа со Рамен Тестенини, Супа База, Зеленчук и Ароматично Масло. Додадете Го маслото Од Сусам од Лук вклучено пред да послужите за да ја донесе најдобрата арома и вкус. Доаѓа во хартиена чаша за рециклирање.

Повеќе детали

Избор на купувачи