Babylisspro Нано титаниум ултра-тенок рамен железо
Неодамнешно

Babylisspro Нано титаниум ултра-тенок рамен железо

DEN 463.84

Достапно на барање

Добијте резултати од салонот дома со ова Babylisspro Nano Titanium Ultra-Thin Flat Iron. Оваа лесна професионална алатка за нега на коса има мазни екстра долги плочи за да ја исправи косата побрзо! Јонската технологија и керамичката топлина ги штитат вашите тури од оштетување. Изберете ја вистинската температура за вашата коса од 50 поставки за топлина, до 450 степени. Рачката отпорна на топлина ќе ве одржи ладно додека ја трансформирате косата во елегантно, сјајно совршенство. Исправете ја косата побрзо со екстра долги плочи . Нежните плочи на титаниум се лизгаат низ вашата коса . Керамичката топлина и јонската технологија ја штитат косата од оштетување.

Повеќе детали

Избор на купувачи