Вакинд Постави Жена Ранец Модни Девојки Училишни Чанти Најлон За Одмори
Неодамнешно

Вакинд Постави Жена Ранец Модни Девојки Училишни Чанти Најлон За Одмори

DEN 495.84

Достапно на барање

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од мелиф од Пазарот На Џојбај.Тип на ставка : РанциR. Оддел : ЖЕНИr. Тип На Затворање : патентr. Надворешност : НИТУ еден r. Внатрешни Работи : Внатрешни Слот Џебr. r. t Note : r. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!р.ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.r. r.

Повеќе детали

Избор на купувачи