Сет за пижами за пижами во „Војна на Starвездите“, 2-парчиња, големини 4-10
Неодамнешно

Сет за пижами за пижами во „Војна на Starвездите“, 2-парчиња, големини 4-10

DEN 271.68

Достапно на барање

Освежете ја ротацијата на вашата малечка за спиење во овој симпатичен сет за пижами инспирирани од 2 парчиња Starвезди. Измешајте го вратот на екипажот; стил на пуловер; кратки ракави; Графички принт од предната страна. Шорцеви : опуштено; Повлечен стил; Еластична половината. © Лукасфилм. Сите права се задржани . Војна на Starвездите со 2 парчиња пижами поставени за мали деца.

Повеќе детали

Избор на купувачи