Светло за готвење инспирира нелеплива 11 ”квадратна алуминиумска тава, сива
Неодамнешно

Светло за готвење инспирира нелеплива 11 ”квадратна алуминиумска тава, сива

DEN 319.52

Достапно на барање

Гречка со супериорен квалитет, високи перформанси. Погодно за сите готвачи, светло за готвење 11 "Нелеплива решетка има тежок мерач фалсификуван алуминиум за издржлива тава што се загрева рамномерно. Разновидна и удобна, оваа нелеплива решетка е безбедна за рерна и машина за миење садови. Оставете ја оваа тава за не-стилот на решетки Од светло за готвење ве инспирира да создадете кулинарски ремек -дела во кујната. Изграден за извршување - дизајниран да биде функционален, издржлив и безбеден за околината. Изграден од алуминиум со база од не'рѓосувачки челик за рамномерна и конзистентна дистрибуција на топлина. Ергономската рачка од не'рѓосувачки челик обезбедува А А обезбедува А А обезбедува А Обезбедува А А обезбедува А Обезбедува А А обезбедува А Обезбедува А А обезбедува А Обезбедува А А обезбедува А Обезбедува А А обезбедува А Обезбедува А А обезбедува А Обезбедува А А обезбедува А Обезбедува А А обезбедува А Обезбедува А А обезбедува А Обезбедува А А обезбедува А Обезбедува A Безбеден, самоуверен и удобен зафат. Најдобро од сè, тој беше дизајниран со еколошки напреден нелеплив, облога базирана на вода што ја ослободува храната без напор. Поздравни оброци-Супериорна нелеплива облога спречува да се лепи храната; oil for healthier meals for you and your family. EASY TO USE - Effortless food release makes cooking easier and cleanup a breeze. Extra durable design distributes heat evenly. This griddle pan is also oven safe up to 400 degrees for up to 30 minutes, Така, можете да ги засадите и печете сите во еден сад. set cooks a wide range of foods to include breakfast favorites such as pancakes, bacon, and eggs, as well as grilled cheese sandwiches, paninis, crepes, vegetables, meats and chicken, fish and much more. EXPANSIVE COOKING SURFACE- The square shape Од оваа тава од 11 инчи на решетки обезбедува многу простор за готвење повеќе хамбургери едновремено или повеќе сендвичи. Безбедност - Произведено без PFOA за здраво готвење.

Повеќе детали

Избор на купувачи