Активни шорцеви за трчање на жени во Авиа
Неодамнешно

Активни шорцеви за трчање на жени во Авиа

DEN 239.84

Достапно на барање

Стилски, удобен и изграден за брзина, ќе го поставите темпото со шорцеви за трчање на Авиа. Дизајнирани со вграден краток преглед, овие шорцеви имаат и џебови за ваша погодност. Лесен и дише, овие шорцеви се подготвени за маратон или трчаат работи. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со прилагодлив цртеж за банџи. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : вградени брифинзи; Лесна и дише ткаенина и без ознака за дополнителна удобност; Детали за контраст на полите и половината. Водење шорцеви за жени од Авиа.

Повеќе детали

Избор на купувачи