14К бело злато женско 16 дијамантски исечен ѓердан со отворен кабел со мерач и ознака за квалитет на заклучување на јастог
Неодамнешно

14К бело злато женско 16 дијамантски исечен ѓердан со отворен кабел со мерач и ознака за квалитет на заклучување на јастог

DEN 3.33

Достапно на барање

Суптилен, но сепак елегантен ланец, овој женски ѓердан од 14 килограми бело злато го доловува едноставниот раскош на современиот дизајн за секојдневно носење. Овој дизајн на кабел со отворен дијамант совршено ја опфаќа елегантната мода што може да ја надополни секоја облека од вашиот избор. Високо полирано, овој прекрасно изработен спорт на ланци лесен за обезбедување на заклучување на јастог, придружено со нејзината квалитетна ознака. Загарантирано 100% задоволство. Ако има некој проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато. Femaleенски. Бело злато.

Повеќе детали

Избор на купувачи