Активна јакна за активна фузија за мажи и големи мажи, до 5xL
Неодамнешно

Активна јакна за активна фузија за мажи и големи мажи, до 5xL

DEN 255.84

Достапно на барање

Оваа истегната, лесна активна облека од Расел е удобен додаток на вашата гардероба. Со опуштено вклопување, оваа јакна со капи е совршена за голем број активности. Оваа плетена јакна од Zip-up ја покривте кога излегувате на утрински трчање или пешачење, вклучете се во напорен тренинг или пауза за релаксирачки ден на отворено. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. прицврстен аспиратор. Затворање на преден патент. Предни џебови. Долги ракави. Совршена идеја за подароци за него. 80% полиестер/15% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активна плетена јакна за машка патент од Расел.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: