Обединети ткајачи Brasserie Cozy Scroll Plool Wonen Olefin Arection Tirc или тркач
Неодамнешно

Обединети ткајачи Brasserie Cozy Scroll Plool Wonen Olefin Arection Tirc или тркач

DEN 1.33

Достапно на барање

Ова покривање на големиот кат ќе обезбеди шик и современ допир на секој простор за живеење. Килимот има дизајни на медалјон низ целата позадина на сливи за да создаде фантастична визуелна привлечност. Машински изработен килим со олефин и јута поддршка за долготрајна издржливост и изглед. Дизајнерски скролувач изглед и чувство со убави мулти бои на слива виолетова и чиста бела боја. Машината со тешка тежина направи олефин конструкција за издржливост и долготрајно абење. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Повеќе детали

Избор на купувачи