Бринли Ко.
Неодамнешно

Бринли Ко.

DEN 1.67

Достапно на барање

На сите ни треба добар пар станови што одат со сè, а Tysha By Brinley Co. го прави ознаката. Овие балетски станови што се мешаат и се прилагодуваат на веганските кожни горе, кои се потпираат на удобна пена од 4 мм Tru ™ стапало за удобно вклопување. Класичните тркалезни прсти и модерните детали за разоткривање го комплетираат овој стил на привлекување око што изгледа одлично со обични и облечени облеки. Тип на рамна потпетица : блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи