Чудо на нација Детски џемпери плетени чизми, големини 7-12
Неодамнешно

Чудо на нација Детски џемпери плетени чизми, големини 7-12

DEN 575.84

Достапно на барање

Студено време, симпатичен стил! Освежете ја нејзината зимска гардероба со плетени чизми за џемпери на чудо. Тие имаат ниска потпетица со лесна за прошетка со двојни ленти за дополнително безбедно вклопување. Внатрешноста на чорапот нуди целодневна удобност со трајна и флексибилна надворешна плоча, така што тие се во чекор со неа цела сезона. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработена горната и ТПР -надворешната страна. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Внатрешно затворање на поштенски патенти за лесно вклучување и исклучување. Карактеристики : Подложен чорап; Детали за џемперот. Џемпер плете чизми за девојчиња за мали деца од Wonder Nation.

Повеќе детали

Избор на купувачи