Гаранималс Дете од момчето Кратко
Неодамнешно

Гаранималс Дете од момчето Кратко

DEN 383.84

Достапно на барање

Тоа е удобен, пријатна стил од гаранимали кои го прикажуваат овој пар на шорцеви од мрежа за вашето момче за дете. Изработена во мека, удобна ткаенина, шорцевите на овие момчиња совршено се со неговите шарени врвови и маички за забавен изглед! Повлечен стил. Еластична половината. Тело на мрежа. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Детски момчиња од шорцеви од Гаранималс.

Повеќе детали

Избор на купувачи