Journalурнал: Парас затоа што дури и на наставниците им треба херои: тетратка за парапрофесионалци
Неодамнешно

Journalурнал: Парас затоа што дури и на наставниците им треба херои: тетратка за парапрофесионалци

DEN 3.33

Достапно на барање

Користете го ова списание за хартија за да ги снимите вашите мисли, цели и соништа. Ова списание е совршено за употреба како дневник, дневник или навика за навики. Партијата за широко правило е совршен за пишување, следење или мапирање на вашите мисли и планови. Исто така е одлично за зачувување на белешки, планирање настани и снимање на што сте благодарни. За што ја користите оваа книга е навистина ограничена само со вашата имагинација. Корицата - насловната страница е цврста книга за хартија со сјајна завршница. Поврзувањето е исто како и стандардната книга за хартија. (Списанието можеби ќе треба да се притисне отворено за да лежи рамно.) Димензии на големината - 6 "x 9 " Внатрешноста - внатрешноста на списанието има 100 страници (50 листови) на широко правило; ова списание не содржи упатства Значи, вие сте во можност да се вклучите во пишување бесплатен проток и да го направите ова списание точно она што сакате да биде. Ова списание е идеално за секој што сака списание. Тоа прави одличен подарок за родендени, Божиќ или кој било друг празник. Сега, ги имате сите детали на ова списание, кликнете на копчето Купи за да ја добиете вашата копија денес. Journalурнал : Парас затоа што дури и наставниците имаат потреба од херои : тетратка за парапрофесионалци (хартија).

Повеќе детали

Избор на купувачи