Овошје на џогер со џогер со џогер, со големини XS - 2xl
Неодамнешно

Овошје на џогер со џогер со џогер, со големини XS - 2xl

DEN 2.00

Достапно на барање

Овошјето на руно на разбојните момчиња комбинира удобност и издржливост за да му обезбеди на вашето дете бескрајни часови на абење и солза. Руно на нашите момчиња е совршено за авантури на отворено или активности во училницата. Овој џогер нуди топлина и удобност и е изграден со странични џебови за да ги задржи сите свои омилени богатства. Овој џогер Пантс доаѓа во одлични, основни бои. Купете го остатокот од руно на нашите момчиња за да пронајдете стилови на координација. Овошје на џокерот со џогер со џогер (мали момчиња и големи момчиња) : џогери за момчиња. Меко, руно со средна тежина. Контрастна џебна обвивка за детали во стилот и да ги одржувате рацете топли. Манжетни за ребра направени со спандекс за истегнување и закрепнување кога ќе се навлезат. Покриена еластична лента за половината што обезбедува флексибилно вклопување. Достапно во големини XS-2 XL. 60% памук/40% полиестер, ленти : 50% памук/50% полиестер. Овошје на разбојната ставка бр. 14000б. Џогер џемпери. Еластична лента за половината. Руно од средна тежина. Странични џебови.

Повеќе детали

Избор на купувачи