со дизајн цврст килим на отворено RSO во затворен простор
Неодамнешно

со дизајн цврст килим на отворено RSO во затворен простор

DEN 1277.60

Достапно на барање

Е -по дизајн цврст RSO затворен/надворешен килим ви овозможува да додадете задебелен поздрав на боја во која било просторија или внатрешен двор. Издржливиот дизајн е пријателски за миленичиња и семејство и е хипоалергичен за да ги олесни затнат носевите. Измијте во машината за перење за лесно одржување. Цврст дизајн по ваш избор на достапна боја. 100% полиестерска конструкција. Пријателски миленичиња и семејство. Хипо-алергичен. Изберете од достапните опции за големина. Погодно за внатрешна и надворешна употреба.

Повеќе детали

Избор на купувачи