Parvez Taj Африкански пејзаж Печати на бело дрво
Неодамнешно

Parvez Taj Африкански пејзаж Печати на бело дрво

DEN 480.00

Достапно на барање

Овој принт пристигнува подготвен да се дружи со сертификат за автентичност и изгорот на уметник од предната страна. Parvez Taj Printed Scenic & Pandescapes Уметност Уметнички отпечатоци : ликовна уметност УВ мастило печатење на бело дрво од Парвез Таџ. Парчињата од дрво се избрани со фини занаетчии за печатење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Известување на уметникот од предната страна. Начин за украсување на вашата соба. Долготрајно. Украсете ги wallsидовите или вратите дома, канцеларија, работно место, салата итн. Со овие неверојатни печати за дизајн.

Повеќе детали

Избор на купувачи