Декоративно фрлање на кадифена кадифена форма на фантоскоп, прикажана перница за фрлање, 22 22
Неодамнешно

Декоративно фрлање на кадифена кадифена форма на фантоскоп, прикажана перница за фрлање, 22 22

DEN 3.33

Достапно на барање

Украсете го вашиот кревет или кауч со пернтоскоп перница и зголемете го уникатниот стил на вашата соба во еден момент! Нашите производи се изработени од висококвалитетен материјал, и се удобни и перничето на Durablethe ви овозможува удобно да се држите, да се потпреме или да се одморите и сигурно ќе додадете вкус, текстура и длабочина на вашиот животен вселенски перничиња, исто така, ќе изгледаат одлично на фустанот или дури Во автомобилот и се безбедни за машинско миење, така што секогаш сте слободни да го менувате дизајнот еднаш за некое време, бидејќи производите од Ветур не само што се во чекор со модните трендови, туку имаат и 100% гаранција за задоволство, па немој да Почекајте во линија, купете го сега за да го осветлите вашиот дом! Материјал : Направено од мешавина од полиестер. Големина : 22 x 22 инчи / 55см x 55см, фрли перница со вметнување 2 пакет. Измијте и грижа : Машинско миење во ладна вода, нежен циклус.

Повеќе детали

Избор на купувачи