Колегиумски стол на Робинс Мат за тепих со низок куп, 48, Пен Стејт Нитани Лавови
Неодамнешно

Колегиумски стол на Робинс Мат за тепих со низок куп, 48, Пен Стејт Нитани Лавови

DEN 2.33

Достапно на барање

Совршено за алумни, студенти и обожаватели, овој шарен колегиум стол Мат ќе го заштити и персонализира вашиот работен простор. Идеално за домашна и светлосна канцеларија употреба со мазна тркалачка површина и исправен раб. Складен грб за употреба со низок куп/комерцијален тепих до дебелина до 1/4 ", вклучувајќи подлога. Удобни отстранливи рачки и уникатно преклопување за лесна преносливост; столчињата непречено се тркалаат над преклопот без меки места. Совршени за алумни, студенти и обожаватели, ова Шарен колегиум стол Мат ќе го заштити и персонализира вашиот работен простор . Идеално за домашна и светлосна канцеларија употреба со мазна тркалачка површина и исправен раб . исечен назад за употреба со низок куп/комерцијален тепих дебел до 1/4 ", вклучувајќи и подлога. Удобни отстранливи рачки и уникатно преклопување за лесна преносливост; столици непречено се тркалаат над преклопување без меки дамки . Број на модел : 509310.

Повеќе детали

Избор на купувачи