Lifeивотен компас двојно хексаграм ѓердан со кубна цирконија со розова кутија
Неодамнешно

Lifeивотен компас двојно хексаграм ѓердан со кубна цирконија со розова кутија

DEN 239.04

Достапно на барање

Lifeивотен компас Двоен хексаграм ѓердан со кубна цирконија од Пинк кутија - Хексагон -Комплифејсајорни -СЛВ - (увезени материјали) - Цврст не'рѓосувачки челик - Дизајн на хексаграм - кубни цирконија кристал - 2 хексаграм ознаки за живот, двојно компас Компас Компас Компас, двојно хексаграм ќ

Повеќе детали

Избор на купувачи